IMG 4305W kwietniu obchodzimy Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, w związku z tym pracownicy biblioteki szkolnej nawiązali kontakt z Instytutem Pamięci Narodowej, który udostępnił wystawę „Zbrodnia Katyńska”. Wystawę można obejrzeć do końca kwietnia na korytarzu przy stołówce szkolnej.

Drodzy ośmioklasiści!

Egzamin odbędzie się zgodnie z planem w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. Rozpoczyna się o godz 9.00, ale powinniście być w szkole już o godz. 8.30. Wtedy odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne na korytarzu przed gabinetem dyrektora. Zabierzcie ze sobą legitymację szkolną i długopis piszący w czarnym kolorze (a nawet dwa), na matematykę także linijkę. Na salę egzaminacyjną nie można wnosić telefonów komórkowych ani innych urządzeń nagrywających, odtwarzających, fotografujących (żadnej elektroniki!). Możecie mieć małą butelkę wody (do 0,5 litra), która powinna stać na podłodze obok stanowiska pracy. Do szkoły w tych dniach wchodzicie nowym wejściem głównym.
Zabierzcie też koniecznie  DOBRY NASTRÓJ i OTWARTY UMYSŁ !!!

BĘDZIE DOBRZE :-)

Andrzej Wasilewski - Dyrektor SP Nr 51

Szanowni Państwo!
Strajk pracowników oświaty prawdopodobnie będzie kontynuowany. Informacje zawarte w poprzednim komunikacie są nadal aktualne. Przypominam, że zapewniamy uczniom i przedszkolakom zajęcia opiekuńcze w ograniczonej formule.

Dzieci, które będą pod opieką szkoły w dniu 11 IV i 12 IV zostaną odprowadzone do kościoła na rekolekcje. Jeśli będą chciały w nich uczestniczyć!!!
Egzamin ośmioklasistów odbędzie się zgodnie z planem w dniach 15, 16, 17 kwietnia 2019 r. W tych dniach do szkoły przychodzą tylko uczniowie klas ósmych!!!

Przedszkole będzie w tych dniach funkcjonowało normalnie, a w razie kontynuacji strajku w obecnie obowiązującym trybie nadzwyczajnym (tylko podstawowa opieka).

Proszę o stałe śledzenie strony internetowej i dziennika LIBRUS.

Dyrektor Szkoły Andrzej Wasilewski

Szanowni Państwo!

Strajk nauczycieli jest już prawdopodobnie wydarzeniem nieuchronnym. W związku z tym informuję, że szkoła i przedszkole w dniach strajku, czyli od 8 kwietnia do odwołania proponują uczniom i przedszkolakom zajęcia opiekuńcze w ograniczonej formule. Obiady nie będą przygotowywane. Przedszkolaki posiłki dostaną.
Liczę na Państwa zrozumienie i proszę o systematyczne śledzenie strony internetowej szkoły oraz wiadomości przesyłanych przez dziennik elektroniczny LIBRUS.

Rodzice dzieci przedszkolnych!

Zapraszam na zebranie 5 kwietnia 2019r. o godz. 17.00 (sala teatralna) w sprawie zapewnienia opieki nad dziećmi podczas ewentualnego strajku. Proszę o systematyczną kontrolę strony internetowej, gdzie na bieżąco będą ukazywały sie kolejne komunikaty. Gdyby do tego czasu (05.04.2019r.) doszło do porozumienia, zebranie nie odbędzie się.

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że od dnia 8 kwietnia (poniedziałek) możliwe jest rozpoczęcie STRAJKU SZKOLNEGO pracowników oświaty.

Od tego dnia mogą wystąpić utrudnienia w pracy szkoły. Wszelkie komunikaty Dyrektora Szkoły na bieżąco będą ukazywać się na stronie internetowej szkoły oraz w dzienniku elektronicznym Librus. Proszę o systematyczną kontrolę strony internetowej i dziennika.

ogłoszenie GW 1.04 SP51

ogłoszenie GW 13.03 SP51