Informacja dla Rodziców klas VIII

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład:

„Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej”

Zajęcia adresowane są do rodziców uczniów klas VIII szkół podstawowych.

W trakcie spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące m.in.: czynników wyboru zawodu, systemu edukacji w Polsce, specyfiki nauki w poszczególnych typach szkół (liceum ogólnokształcące, technikum, szkoła branżowa I stopnia), ogólnych zasad rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Termin spotkania: 28.02.2020 r. (piątek) w godz. 16.00 – 17.30

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przezformularz rejestracyjny.

pismo

ogłoszenie GW 19.02 SP51

Dyskoteka Walentynkowa

Odbędzie się 13.02.2020r. w godz. 16.30-19.30

Rada Rodziców pokrywa w całości koszt dyskoteki. Dziękujemy.

Zapraszamy na Dni Otwarte naszej szkoły

20.02. 20r w godz.16.30-19.00
Będziecie mogli Państwo wraz z dziećmi obejrzeć naszą placówkę, wziąć udział w ciekawych zajęciach, porozmawiać z  dyrekcją, nauczycielami, terapeutami i rodzicami.
21.02.20r. w godz. 8.00-14.00
Będziecie mieli Państw okazję wejść do klas i zobaczyć jak pracujemy na co dzień.

"Selfie i nie tylko ... z książką."

20191209 120318Na dworze szaro, na dworze zimno,
a u nas w bibliotece przytulnie, miło,
a u nas
... dojrzewają mandarynki:)

Zapraszamy!
A może i ty zrobisz zdjęcie promujące książki z biblioteki?
Ogłaszamy akcję "Selfie i nie tylko ... z książką."
Co trzeba zrobić?
Wybrać ciekawe, nieoczywiste jako kącik do czytania, miejsce w szkole. Zaangażować kolegów lub koleżanki. Wymyślić pozycje do czytania, może oryginalne ubranie np. nawiązujące do treści. Wypożyczyć z biblioteki książkę i aparat fotograficzny. Wykonać kilka zdjęć w różnych ujęciach. Zwrócić aparat i czekać na nagrodę i oklaski:)
Po zakończeniu akcji fotografie zostaną wydrukowane i zaprezentowane na wystawie, a najciekawsze oprawione.
Szczegółowe informacje w SU lub w bibliotece.

Czytaj więcej...

Bartuś