KALENDARZ UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

L.p.

Tematyka

Nauczyciel

odpowiedzialny

Termin

1.        

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Dyrektor /wicedyrektorzy

01 IX 2021

2.        

Obchody agresji Niemiec na Polskę – początek II wojny światowej

Wszyscy nauczyciele

wrzesień 2021

3.        

Międzynarodowy Marsz Żywej Pamięci Polskiego Sybiru

p.W. Grabowski, p.K. Gołębiewski,

p.J.Krawczuk- Skowrońska

wrzesień 2021

4.        

Sprzątanie Świata

p.S. Sapkowska, p.D. Falkowska, p.E. Grzegorczyk

16 IX 2021

5.        

Obchody rocznicy agresji sowieckiej na Polskę (17 września 1939 r.)

p. N.Czyżewska, p. J.Archacka – Rynkiewicz,

p. M.Jabłońska

17 IX 2021

6.        

Klasowe obchody dnia chłopaka

Samorząd Uczniowski

30 IX 2021

7.        

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

p. M.Sadowska, p. J.Gurin,

p. M.Chorąży, p. K.Budny, p. J.Kruszewska

Samorząd Uczniowski

14 X 2021

8.        

Ślubowanie klas pierwszych

p. J.Jeżewska, p. G.Wysocka, p. D.Sikorska, p. A.Chlabicz

15 X 2021

9.        

Dzień Papieża Jana Pawła II Dzień Papieski

p. A.Cecerko, p. R.Rybicki, p. A.Perkowska, ks.P.Zalewski

18 X 2021

10.    

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

p. E.Ługowska-Marczuk, p. E.Łupiński, p. T.Hryń,

p. C.Lulewicz, p. A.Rodzik, p. J.Wysocki, p. K.Zdanowicz

X / XI 2021

11.    

Dzień Wszystkich Świętych w Polsce i na świecie

p. D.Maciak, p. E.Sielewoniak, p. A.Piórecka,

p.J.Kosidło- Kuczyńska

ostatni tydzień października 2021

12.    

Obchody Narodowego Święta Niepodległości (11 listopada)

p. H.Sędziak, p. W.Grabowski, p. K.Gołębiewski

10 XI 2021

13.    

Wieczór Andrzejkowy

Samorząd Uczniowski

25 XI 2021

14.    

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

p. A.Bobaj, p. K.Wojtecka, p. A.Roszkowska,

p. J.Augustynowicz, p. Ł.Piwowarczyk, p. W.Hryń,

p. M.Siemieniuk, p. J.Krawczuk-Skowrońska, p. P.Turłaj,

p. A.Rogowska, p .D.Kwaśniewska, p. P.Wodecka,

p. M.Wysocka

2 XII 2021

15.    

Mikołajki szkolne

wychowawcy

4 XII 2021

16.    

Dzień Patrona Szkoły - Ludwika Zamenhofa

p. D.Sikorska, p. D.Lankau, p. M.Jasińska, p. J.Kondraciuk, p. J.Kruszewska

Zespół ds. imprez i uroczystości

16 XII 2021

17.    

Dni Praw Człowieka

Pedagodzy, psycholog, logopeda

XII 2021

18.    

Jasełka Bożonarodzeniowe / Wigilia Szkolna

ks. P. Zalewski, ks. J.Czurak, p.A.Cecerko, p. A.Perkowska,

p. R.Rybicki, p. A.Grzybek, p. J.Kruszewska,

p. M.Świrydowicz

22 XII 2021

19.    

Dzień Babci i Dziadka

wychowawcy

24 I 2022

20.    

Zabawa choinkowa oddziałów przedszkolnych

wychowawcy oddziałów przedszkolnych, Rada Rodziców

II 2022

Rada Rodziców

21.    

Zabawa choinkowa klas I-III

wychowawcy, Rada Rodziców

II 2022

Rada Rodziców

22.    

Zabawa choinkowa klas IV-VI

Samorząd uczniowski, Rada Rodziców

do uzg.

23.    

Walentynki szkolne

Samorząd Uczniowski

14 II 2022

24.    

Dzień Bezpiecznego Internetu

p. B.Hrynkiewicz

II 2022

25.    

Uroczystości szkolne związane z Dniem Kobiet

Samorząd Uczniowski

8 III 2022

26.    

Pierwszy Dzień Wiosny

wychowawcy

21 III 2022

27.    

Dni Otwarte Szkoły

p. A. Bujwicka- Pawłowska, p. J.Gurin,

p. H. Tyszka, p. M. Konończuk. p. E. Sokolewicz,

p. D.Lankau, p. G.Wysocka

zespół ds. promocji

III / IV 2022

28.    

Rekolekcje Wielkopostne

ks. P.Zalewski, ks. J.Czurak, p. T.R.Rybicki, p. A.Cecerko,

p. A.Perkowska

III 2022

29.    

Kwiecień Miesiącem Pamięci Narodowej

Rocznica Zbrodni Katyńskiej

p. K.Mazurek –Łajewska

p. Z.Korolczuk

IV 2022

30.    

„Święto Ziemi”

p. A.Bobaj, p. D.Falkowska, p. A.Cukierda,p. S.Sapkowska,

p. E.Grzegorczyk

22 IV 2022

31.    

Święto Konstytucji 3 Maja

p. K.Berski, p. D.Szekalska, p. H.Sędziak, p. A.Chlabicz

29 IV 2022

32.    

Dzień Matki w oddziałach przedszkolnych

i klasach I-III

wychowawcy oddziałów przedszkolnych i wychowawcy

klas I-III

26 V 2022

33.    

Marsz Godności Osób Niepełnosprawnych

nauczyciele wspomagający, wychowawcy klas integracyjnych

wg kalendarza imprez miejskich

34.    

Dzień Dziecka

wychowawcy

01 VI 2022

35.    

Dzień Sportu

p. T. Hryń, p. C.Lulewicz, p. K.Zdanowicz, p. E. Ługowska- Marczuk, p. E.Łupiński, p. J.Wysocki

zespół nauczycieli wychowania fizycznego

VI 2022

36.    

Tydzień Rodziny

wszyscy nauczyciele

1-5 VI 2022

37.    

Zakończenie klasy VIII

wychowawcy klas VII

23 VI 2022

38.    

Uroczyste zakończenie zajęć dydaktycznych szkoły

nauczyciele świetlicy

24 VI 2022

39.    

Uroczystości oddziałów przedszkolnych związanych z Dniem Ojca

wychowawcy oddziałów przedszkolnych

23 VI 2022

40.    

Zakończenie roku w oddziałach przedszkolnych

wychowawcy oddziałów przedszkolnych

24 VI 2022

41.    

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

p. J.Kruszewska, p. N.Kruk, p. M.Jasińska, p. M.Mojsak

01 IX 2022

*Kalendarz może ulec zmianie ze względów organizacyjnych.