Alfik Matematyczny


 alfikJesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny:

Malwina Szekowska IIA : 4 miejsce w województwie, dyplom za bardzo dobry wynik

Paweł Jurgiel klasa IIA: 17 miejsce w województwie, dyplom za bardzo dobry wynik

Tymoteusz Trzasko IIIA: 17 miejsce w województwie, dyplom za dobry wynik

Jan Mielczarek VC: 4 miejsce w województwie, dyplom za bardzo dobry wynik

Omar Półtorzycki VA: 17 miejsce w województwie, dyplom za bardzo dobry wynik

Marcelina Arciszewska VA: 21 miejsce w województwie, dyplom za dobry wynik

Konkurs wojewódzki "MÓJ PRZYJACIEL DZIELNICOWY" rozstrzygnięty!


rysunekIC11 lutego w całej Europie obchodzony jest Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112. Uroczyste obchody tego wydarzenia zorganizowano w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku. W trakcie uroczystości nastąpiło rozstrzygnięcie dwóch konkursów. Nagrodzono laureatów V edycji   wojewódzkiego konkursu pod hasłem „112 Ratuje Życie” oraz „Mój Przyjaciel Dzielnicowy”.

II miejsce przypadło uczniom kl. I „C”

(Aleksandra Andrzejewska, Maja Szwajnoch, Gabriel Pietrowski, Michał Borysiewicz)

ze Szkoły Podstawowej Nr 51 im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku, którzy wykonali zespołową pracę przedstawiającą Pana dzielnicowego z IV Komisariatu Policji w Białymstoku.

Mali laureaci zostali nagrodzeni wspaniałymi nagrodami.

Gratulujemy!!

 wych. Agnieszka Cukierda

Czytaj więcej...

Miejski Konkurs Plastyczny


szopkaJest nam miło poinformować, iż uczniowie klasy III E zajęli wysokie miejsca w Miejskim konkursie plastycznym pt.: „Na Najładniejszy Stroik Bożonarodzeniowy” organizowanym  przez Szkołę Podstawową Nr 22 w Białymstoku. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanej z tematyką Świąt Bożego Narodzenia a także stworzenie indywidualnej działalności artystycznej dzieci podczas zanikającego zwyczaju własnoręcznie robionych stroików. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 15 grudnia 2017r. podczas spotkania pt.: „Wśród kolęd i pastorałek”.

 

Czytaj więcej...

Zawody w pływaniu 


IMG 1193

Dnia 4 grudnia 2017r. odbył się IX Profilaktyczno - Integracyjny Mityng w Pływaniu o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 17. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartych i szóstych. Zawody odbyły się na basenie BOSiR-u przy Włókienniczej 4. W ogólnej klasyfikacji nasza szkoła zajęła drugie miejsce.

Czytaj więcej...

Udział naszej reprezentacji w Turnieju o tematyce antynikotynowej i prozdrowotnej


20171123 12061823 listopada 2017r. uczennice naszej szkoły: Urszula Dziemiańczuk, Maja Leonowicz, Gabriela Perkowska i Julia Wysocka wzięły udział w pierwszym etapie Turnieju o tematyce antynikotynowej i prozdrowotnej w ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia i Światowego Dnia bez Tytoniu. Czteroosobowe drużyny miały za zadanie rozwiązać test na temat zdrowego stylu życia. 

Czytaj więcej...

dyplom11

Igrzyska Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym dziewcząt


 20171017 113123Dnia 17 października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 49 w Białymstoku odbyły się Igrzyska Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym dziewcząt.

Dziewczęta z naszej szkoły zajęły trzecie miejsce, otrzymały medale i puchar. Opiekunem zawodniczek była Edyta Ługowska-Marczuk.

W zawodach startowały:

Marcelina Kruaze        kl. 5a

Wiktoria Kosacka       kl. 5b

Natalia Sitnicka          kl. 5b

Czytaj więcej...

Szkolne Zawody w Tenisie Stołowym


tenis2Dnia 12 października 2017r. odbyły się Szkolne Zawody w Tenisie Stołowym dziewcząt.

Udział wzięło 9 dziewczynek z klas 5 – 6. Rozgrywki zorganizowała i przeprowadziła pani Edyta Ługowska-Marczuk. Zawody zostały przeprowadzone systemem gry do dwóch przegranych meczów.

Najlepsze miejsca zajęły:

Czytaj więcej...

Biegi przełajowe


 Dnia 4 października 2017r. nasi uczniowie z klas 4 - 6  wzięli udział w Drużynowych Biegach Przełajowych. Trasy na poszczególnych dystansach były wyznaczone w lesie Pietrasze przy ZS 6. Dzieci z klas czwartych biegły na dystansie 600, z piątej na 700 m, a z szóstej na 800m. Opiekunem grupy była Edyta Ługowska-Marczuk. Najlepiej pobiegł Miłosz Rzepniewski, który zajął w swojej kategorii wiekowej 7 miejsce. Niestety zabrakło uczniowi jednego miejsca do zakwalifikowania się do wojewódzkiego finału.

Czytaj więcej...