dyrektor

Dyrektor Szkoły:

mgr Andrzej Wasilewski

przedszkole

 

 Oddział Przedszkolny:

mgr Beata Bernacka

mgr Agnieszka Bujwicka-Pawłowska

                    mgr Ewa Dąbrowska

              mgr Justyna Dobrogowska

                     mgr Martyna Dudar

mgr Justyna Gurin

mgr Katarzyna Januć

mgr Izabela Jaworowska

mgr Anna Kosikowska

mgr Joanna Lutostańska-Kalicka

   mgr Anna Olbryś

mgr Anna Panasewicz

mgr Anna Polecka

   mgr Agnieszka Post

mgr Maria Sadowska

mgr Halina Siereda

mgr Izabela Wróblewska

 

 

 

wspmaganie1

      Edukacja Wczesnoszkolna:

mgr Justyna Augustynowicz

mgr Agnieszka Cukierda

mgrTeresa Daniluk

 mgr Marta Falkowska

mgr Małgorzata Jabłońska

mgr Monika Jasińska

mgr Anna Jeżewska

mgr Natalia Kruk

mgr Dorota Lankau

mgr Wioleta Łukawska

mgr Alina Martyniuk

                      mgr Łukasz Piwowarczyk

mgr Aldona Połocka

                     mgr Dorota Sikorska

mgr Dorota Szekalska

mgr Grażyna Wysocka

 polski

Język polski:

mgr Justyna Archacka-Rynkiewicz

                mgr Małgorzata Chorąży

                 mgr Natalia Czyżewska      

                  mgr Wioletta Łukaszewicz

mgr Halina Tyszka

 angielski3  

Język angielski:

                  mgr Natalia Czyżewska

mgr Joanna Kosidło

mgr Małgorzata Mojsak

                     mgr Donata Maciak

mgr Agnieszka Piórecka

   mgr Hanna Sędziak

mgr Emilia Sielewoniak

                mgr Agnieszka Zielenkiewicz

 ros

Język rosyjski:

mgr Irena Maksymiuk

mgr Halina Tyszka

 niem

Język niemiecki:

mgr Alicja Wdowiarska

matematyka

Matematyka:

               mgr Agnieszka Czerwonka

mgr Małgorzata Haraburda

mgr Zofia Lis

                       mgr Anna Sirocka

historia2

Historia:

mgr Krzysztof Gołębiewski

mgr Wacław Grabowski

przyroda              Przyroda:

              mgr Dorota Falkowska

              mgr Sabina Sapkowska

 biolo

              Biologia:

             mgr Dorota Falkowska

             mgr Sabina Sapkowska

 geografia6              Geografia:

              mgr Magdalena Łapuć

 fizyka               Fizyka:

             mgr Barbara Hrynkiewicz

                 mgr Ewa Sokolewicz

 chemia             Chemia:

             

 doradztwo         Doradztwo zawodowe:

                   mgr Marta Falkowska

 informatyka1

Informatyka:

               mgr Barbara Hrynkiewicz

mgr Alina Martyniuk

mgr Tomasz Minczewski

mgr Grażyna Wysocka

 muzyka  

Muzyka:

              mgr Agnieszka Gil-Rynkiewicz

mgr Wiesław Miks

 plastyka1

Plastyka:

mgr Aleksander Grzybek

technika1

Technika:

mgr Piotr Dzienis

mgr Krystyna Wojtecka

wf3

Wychowanie fizyczne:

mgr Tomasz Hryń

mgr Cezary Lulewicz

mgr Edyta Ługowska-Marczuk

mgr Marek Sawicki

                   mgr Jarosław Wysocki

                  mgr Katarzyna Zdanowicz

religia

Religia:

mgr Agnieszka Cecerko

                  ks. mgr Jerzy Czurak

mgr Agnieszka Kotuk

mgr Robert Rybicki

ks. mgr Paweł Zalewski

pdż2

 

Przygotowanie do życia w rodzinie:

mgr Małgorzata Mojsak

 wspomaganie2

Nauczyciele wspomagający kl.IV-VIII

                   mgrAgnieszka Bobaj

                mgr Małgorzata Chorąży

                mgrAgnieszka Czerwonka

                 mgr Natalia Czyżewska

                  mgrDorota Falkowska

              mgr Krzysztof Gołębiewski

               mgr Małgorzata Haraburda

                    mgr Wojciech Hryń

                  mgr Elżbieta Iwanowicz

               mgr Wioletta Łukaszewicz

                   mgr Monika Siemieniuk

                      mgr Ewa Sokolewicz

             mgr Agnieszka Zielenkiewicz

 rytmika2

Rytmika:

mgr

 świetlica  

Świetlica:

mgr Krystyna Bołtruczuk

mgr Małgorzata Jabłońska

mgr Magdalena Lewońko

mgr Katarzyna Malinowska

mgr Kamila Półtorzycka

mgr Jacek Tekień

                 mgr Alicja Wdowiarska

               mgr Katarzyna Zdanowicz

 biblioteka

  Biblioteka:

mgr Tamara Korniluk

                 mgr Zdzisława Korolczuk

mgr Halina Kozłowska

mgr Katarzyna Mazurek-Łajewska

 pedagog

Pedagog:

mgr Dominika Kwaśniewska

mgr Agnieszka Perkowska

mgr Ada Rogowska

 terapeuci

Pedagog terapeuta:

mgr Justyna Augustynowicz

                     mgr Agnieszka Bobaj

              mgr Małgorzata Burzycka

                mgr Agnieszka Cukierda

mgr Żaneta Gaińska

 mgr Anna Jeżewska

mgr Joanna Klepacka

mgr Dominika Kwaśniewska

mgr Dorota Lankau

                 mgr Wioletta Łukaszewicz

mgr Łukasz Piwowarczyk

                   mgr Aneta Rodzik

                mgr Monika Siemieniuk

mgr Dorota Sikorska

                 mgr Paulina Wodecka

               mgr Krystyna Wojtecka

                 mgr Mariola Wysocka

psycholog1

Psycholog:

mgr Mariola Wysocka

logopeda

Logopeda:

mgr Paulina Wodecka

                   mgr Beata Bernacka

                         mgr Justyna Gurin

                        mgr Monika Jasińska


„Bliznę po odejściu dobra pamięć leczy”   Zbigniew Herbert


Agnieskza2Z głębokim smutkiem i  żalem zawiadamiamy o śmierci  Pani Agnieszki Kuliś – nauczycielki, wychowawczyni, koleżanki, przyjaciela.

Nieoczekiwana i przedwczesna śmierć zawsze jest – dla tych, którzy zostają – trudnym, bolesnym doświadczeniem, na które nie jesteśmy przygotowani.

Dziś nasze współczucie okazujemy  wszystkim, których ta śmierć dotknęła, łącząc się w smutku, żalu  i  modlitwie.

Pogrążeni w żałobie.

                                        Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły i Społeczność Uczniowska Szkoły Podstawowej Nr 51 w Białymstoku.