Tradycyjny Sad 2021

TS 3 baner

Witamy! Tu zespół Cherry Cherry Ladies. Kim jesteśmy? I co to w ogóle za zespół? Aby dowiedzieć się więcej, czytaj dalej!

Nasza Szkoła postanowiła kontynuować swój udział w kolejnej edycji projektu Tradycyjny Sad  i ogólnopolskim konkursie grantowym. Organizowany jest już po raz czwarty i w tym roku motywem przewodnim są czereśnie.

"TRADYCYJNY SAD" to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do wszystkich szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Organizowany jest przez Fundację Banku Ochrony Środowiska z myślą o zachowaniu różnorodności biologicznej Polski i zdrowia społeczeństwa. Realizowany jest w formie konkursowej.

Po raz pierwszy wzięliśmy w nim udział w roku poprzednim i jego wyniku powstał przy naszej szkole minisad złożony głównie ze śliw. W tym został stworzony nowy zespół. Informacje o kolejnej edycji uczniowie otrzymali na jednej z lekcji biologii, podczas której zostali zapoznani z przebiegiem projektu, jego celami i rezultatem końcowym.

A teraz coś o nas :))

Hej! Tu Cherry Cherry Ladies! Bierzemy udział w projekcie Tradycyjny Sad. W skład naszego zespołu wchodzi osiem dziewczyn. Znamy się od lat, bo chodzimy do tej samej klasy:)) Także nie mamy oporów co do dzielenia się pomysłami , czy trudności w komunikowaniu się ze sobą. Dodatkowo nasz zespół wspiera opiekunka- pani Sabina Sapkowska. Czuwa nad naszą pracą i pomaga nam w realizowaniu zadań. Ze względu na to obecne warunki, zmuszone byłyśmy zaniechać spotkań twarzą w twarz. Jednak cóż to dla nas! Pomimo trudności zorganizowałyśmy spotkania online. Dowiedziałyśmy się na nich więcej o projekcie i podzieliłyśmy zadania. Dalej pozostało tylko działać:)) Niedługo pierwszy etap za nami, więc trzymajcie kciuki, by nam się powiodło!

PS  Na kolażu poniżej możecie zobaczyć skład naszego zespołu. Aby podkreślić zgranie, a także motyw przewodni tegorocznego projektu ubrałyśmy się wszystkie w czerwone bluzki lub dobrałyśmy elementy w tym kolorze

received 1146346565806203

Więcej informacji na temat projektu można uzyskać pod adresem: https://www.tradycyjnysad.pl/index.php?m=op

Ulotka projektu